NOT KNOWN DETAILS ABOUT KIRALıK SUNUCU

Not known Details About Kiralık Sunucu

Not known Details About Kiralık Sunucu

Blog Article

2003 yılından bu zamana kadar bilişim sektöründe hizmet vermekteyim. Birden fazla bilişim firmasında bilgi işlem sorumlusu pozisyonunda görev yaptıktan sonra 2009 yılında sunucuyeri firmasını ilk temellerini atarak bugün itibariyle 11 yıllık bir markanın internet hosting alanında hizmet sağlamasanın gururuyla sektörde kalite ve uygun fiyat politikasını ilke edinip firmamız advertisementına kullanıcılarımıza daime kesintisiz bir erişim sunmak için çalışmaktayım.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi 4 x 10Gbps. İnternet çıkışımız %a hundred yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Ekran Kartlı Sunucu siparişleriniz manuel kurulum işlemi sonrasında tarafınıza mail yolu ile teslim edilir. Kiraladığınız Ekran Kartlı VDShizmetinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız destek ekibimiz çok kısa sürede müdehale edecektir.

Bu sayede fiziksel açıdan yüksek maliyet veren sunucular yerine, uygun fiyatlı sanal sunucular kullanılabilir. Bu da hem bireysel hem de şirket bazında yapılan işlemlerin çok daha uygun maliyetlerle sağlanmasına imkan tanımaktadır.

Bu sistem altında elde edeceğiniz en önemli kaynaklardan biri, gerçekleştirilecek proje kapsamında elde edilen kaynakların uygun tedarikle sağlanmasıdır. Bu sanal sunucular diğer bir ismi ile VDS olarak da bilinir.

Fırsat Sunucuları En iyi fiyat avantajı ile sınırlı stok fırsat sunucuları arasından seçiminizi hemen yapın

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit complete duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom Web erişimi yapabilir.

Sunucumun Yedeği Alınacak Mı ? Fiziksel sunucular kullanım süresi boyunca tamamen measurement ait olan donanımlar olduklarından dolayı yedekleri sizin almanız gereklidir.

Bizimle iletişime geçin, dimension özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Burada işlemci ve RAM ile disk alanı yalnızca bir bireye ya da tek bir firmaya ayrılmıştır. Böylece iş kapasitesi ve hacmi yüksek olan firmalar çok da etkili bir kullanım imkanı tanır.

Ayrıca, bir here World-wide-web sitesinin nasıl kurulduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu yazıda önemli ipuçları bulabilirsiniz.

Muhtemel donanım arızalarını ücretsiz garantili donanımla en kısa sürede yeniliyoruz Tam Kontrol Müşteri paneli üzerinden ya da API ile yeniden başlatma, IP KVM, yedekleme yada yeniden kurulum 100 Mbit Bant Genişliği Her zaman ödediğinizin tam karşılığını alabileceğiniz bant genişliği politikası Gerçek 100Mbit bant genişliği Yedekli Network Altyapısı Yedekli community erişimi sayesinde, uzun süreli kesintiler işinizi asla etkilemez Uptime Garantisi Standart SLA kapsamında %ninety nine.99 Community Uptime ve %99.eighty Donanım Uptime garantisi Ücretsiz Hizmetler DDoS koruma, servis izlemesi, yeniden kurulum, kontrol paneli gibi hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır Sunucu Yönetimi Desteği Destek uzmanlarımız, sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır Ücretsiz Anında Kurulum Sunucunuz, siparişinizden sonra 30-90 dakika içerisinde teslim edilir.

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya two. sunucu alımlarında kullanılamaz.

Sunucularınızı manyetik kartlı ve parmak izi kontrollü giriş sağlanan yüksek güvenlik standartlarına sahip Türk Telekom Veri Merkezi'nde güvenle barındırırsınız.

Report this page